Wiosenna odsłona

Jak co roku, u schyłku zimy, dopada nas myśl, aby zmęczoną skórę po zimowym sezonie odnowić. Zaczynamy więc przygotowania do wielkiej odsłony, aby być piękną na Wiosnę.

Marzec to najlepszy czas, by zabrać się do działania, dzięki któremu osiągniemy trwały efekt. Bierzemy się więc za modelowanie sylwetki. Podstawą całego programu są zabiegi rozbijające tkankę tłuszczową na poziomie komórkowym. Jeśli skóra zaczyna tracić jędrność, staje się wiotka, a na twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki, to znak, że trzeba zacząć działać.

Tutaj najlepiej sprawdzają się fale radiowe, penetrując głębsze tkanki i właśnie dlatego szybciej przynoszą efekty. Optymalny program to jedna lub dwie sesje w tygodniu, rozpisane na dwa miesiące. Największym wyzwaniem jest utrzymanie dyscypliny i systematyczność. Fale radiowe Q-frequency są również idealnym rozwiązaniem zwalczającym defekty procesu starzenia się skóry jak również alternatywnym sposobem na regenerację poprzez dodatkowe właściwości fal radiowych: tonizację i relaksację skóry twarzy i ciała.

Nagrodą za kilka tygodni wyrzeczeń będzie dobre samopoczucie i przypływ życiowej energii. Dla kobiety nie ma nic lepszego niż zniknięcie kilku kilogramów, założenie letniej sukienki i świadomość dobrego wyglądu. Chcemy być piękne i zadowolone z samej siebie – to największe szczęście.