Aktualności

Wieczór mikołajkowy

Wieczór Mikołajkowy, który odbył się w salonie Diamond Hair & Day Spa poświęcony był przede wszystkim makijażowi mineralnemu Jane Iredale.

Read More

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to wyjątkowy czas dla każdej Kobiety. W nawiązaniu do tego pięknego święta w naszym salonie został zorganizowany wieczorek dla Pań, który odbył się 9 marca.

Read More

Komfort zadbanego ciała

Wyobraź sobie zabieg na ciało zaprojektowany specjalnie dla Ciebie! Niezależnie z jakim problemem skóry się zmagasz wyjątkowy system Termalnej Terapii Ciała zapewni, że Twoja skóra otrzyma to czego potrzebuje, a nawet więcej!

Read More

Wiosenna odsłona

Jak co roku, u schyłku zimy, dopada nas myśl, aby zmęczoną skórę po zimowym sezonie odnowić. Zaczynamy więc przygotowania do wielkiej odsłony, aby być piękną na Wiosnę.

Read More

Baby Shower

Przyszła mama w wygodnym fotelu, obsypana prezentami, w wyjątkowej atmosferze salonu Diamond Hair and Day Spa.

Read More

Diamentowe Mikołajki

W dniu 5 grudnia w Salonie Diamond Hair & Day Spa odbyły się Diamentowe Mikołajki.
Read More

Flamboyage

Salon Diamond Hair & Day Spa wychodząc naprzeciw najnowszym trendom w koloryzacji wprowadził nowoczesną, pierwszą w Olkuszu i okolicy technikę koloryzacji Flamboyage.

Read More

Bo każda z nas jest jak DIAMOND

Każda kobieta jest piękna i wyjątkowa jak diament. Czasem potrzebuje odpowiedniego szlifu, żeby stać się prawdziwym brylantem i lśnić. DIAMOND HAIR & DAY SPA to nowe miejsce w Olkuszu, gdzie Panie i Panowie z pomocą specjalistów zregenerują się, zyskają nowy wizerunek, na nowo odkryją piękno we własnym ciele i duszy.

Read More

Wywiad z Adą Szulc

Oficjalne otwarcie salonu uświetnił występ Ady Szulc – finalistki programu „X Factor”. Wprawiła ona przybyłych w zachwyt.

Read More

Tak narodził się „olkuski Diament”

Takiego miejsca w Olkuszu jeszcze nie było. W jednej z kamienic w centrum miasta mieści się jedno z najbardziej niesamowitych miejsc w Srebrnym Grodzie.

Read More