Manicure & pedicure

Pielęgnacja dłoni PLN
Manicure bez malowania 40
Manicure z malowaniem 50
Manicure hybrydowy 65
Malowanie paznokci 15
Manicure męski 40
Rytuał Manicure SPA
Manicure Spa to prawdziwa terapia spa dla dłoni i paznokci, rozpoczynająca się peelingiem. Następnie nakładana jest maska, która wygładza i pozostawia skórę miękką w dotyku. Przed rytuałem pielęgnacyjnym wykonywany jest manicure.
80
Manicure z odżywką
Zabieg pielęgnacyjny wzmacniający naturalną płytkę paznokcia, nadający jej piękny połysk. Manicure z odżywką nie tylko nadaje paznokciom blask, ale także zasila je w składniki odżywcze.
45
Manicure japoński – upiększenie przez nabłyszczenie
Manicure wzmacniający naturalną płytkę paznokci. Dzięki zastosowaniu pasty zawierającej witaminy i minerały następuje odżywienie oraz regeneracja paznokci. Połysk uzyskany podczas zabiegu nadaje paznokciom piękny i zdrowy wygląd.
55
SOS dla dłoni
Aromatyczny peeling idealnie wygładza skórę pozostawiając ochronną warstwę zabezpieczającą przed czynnikami zewnętrznymi. Regenerujące rękawiczki dzięki zawartości afrykańskiego masła Karite głęboko nawilżają i odżywiają sprawiając, że skóra staje się zachwycająco miękka, delikatna i jedwabiście gładka.
30
Pielęgnacja stóp PLN
Pedicure bez malowania 70
Pedicure z odżywką 75
Pedicure z malowaniem 80
Pedicure hybrydowy 100
Malowanie paznokci 15
Pedicure męski 70
Rytuał Pedicure SPA
Pedicure Spa to połączenie masażu, zapachu olejków aromaterapeutycznych i ciepła. Jest to pielęgnacja obejmująca kąpiel stóp, peeling usuwający zrogowacenia i zgrubienia skóry oraz głębokie nawilżanie, przyjemny masaż. Przed rytuałem pielęgnacyjnym wykonywany jest pedicure.
120

– przybliżony czas trwania zabiegu w minutach