Zabiegi na ciało

Depilacja woskiem PLN
całe nogi
łydki
uda
bikini
wąsik/broda/baczki
pachy
ręce
nos
twarz
plecy
150
90
90
od 90
50
90
90
40
90
od 120
Rytuały pielęgnacyjno-relaksacyjne na ciało PLN
PEELING CUKROWO-OLEJOWY
Złuszcza martwy naskórek, zwiększając absorpcję składników aktywnych. Poprawia jędrność i spoistość skóry. Pobudza mikrocyrkulację krwi, dotleniając ją. Optymalnie natłuszcza i odżywia.
30 110
ZABIEG PILĘGNACYJNO-RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA
Ekskluzywna pielęgnacja ciała o zmysłowych zapachach. Doskonale wygładza i ujędrnia, dostarczając skórze substancji odżywczo-pielęgnacyjnych. Podczas zabiegu z organizmu uwalniają się endorfiny, redukując objawy stresu i zmęczenia.
90 350
FALE RADIOWE
Podczas zabiegu zachodzi zjawisko termolizy wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.
brzuch
uda + pośladki
180
210
DRENAŻ LIMFATYCZNY
Zabieg usprawniający krążenie limfy i krwi, co wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Wspomaga odchudzanie i walkę z cellulitem.
30 80
Masaże PLN
MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA
To propozycja specjalnie przygotowana dla wszystkich zmęczonych, zapracowanych, spiętych i zestresowanych. Celem tego masażu jest całkowite rozluźnienie ciała i odprężenie.
60 160
MASAŻ RELAKSACYJNY CZĘŚCIOWY 30 80
MASAŻ KLASYCZNY CAŁOŚCIOWY
Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, poprawia wygląd skóry, która po zabiegu jest lepiej dotleniona i ukrwiona.
60 190
MASAŻ KLASYCZNY CZĘŚCIOWY 30 95
MASAŻ CIEPŁYMI OLEJAMI
Wyciszający, rytualny, doskonale relaksujący masaż ciała. Rozgrzane oleje otulają swoim ciepłem, rozluźniając mięśnie, a aromatyczny zapach wycisza i eliminuje stres.
60 190
RELAKSUJĄCY MASAŻ ŚWIECĄ
Masaż świecą obezwładnia zmysły niepowtarzalnym, aromatycznym zapachem, i zniewala ciało ciepłem i jedwabistym dotykiem. Ciepło olejku gwarantuje niepowtarzalne doznania i głęboki relaks. Świece do masażu składają się z naturalnych składników.
60 190
UJĘDRNIAJĄCY I ANTYCELLULITOWY MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ
CAŁEGO CIAŁA

CZĘŚCIOWY
 
50
25
 
150
80
MASAŻ BAMBUSEM  
60
30
 
140
70
UNIKALNY MASAŻ NA 4 RĘCE
Wyjątkowy masaż wykonywany przez 2 osoby. Ten ekskluzywny rytuał oparty jest głównie na technikach masażu relaksacyjnego i klasycznego. W masażu na 4 ręce wykorzystywane są również elementy masażu zaczerpnięte z technik wschodnich. Masaż zapewnia głębokie odprężenie ciała jak i umysłu.
60 350
MASAŻ DLA DWOJGA
Romantyczny masaż dla Niej i dla Niego w intymnej atmosferze przy nastrojowej muzyce. Relaksacyjny masaż dla Niej i dla jej Przyjaciółki, to wspaniała dawka relaksu i odprężenia, która jeszcze bardziej pozwoli cieszyć się Wam swoim towarzystwem. Wszystkie masaże dla Par są wykonywane w dwuosobowym gabinecie.
Cena w zależności od wybranego masażu.

– przybliżony czas trwania zabiegu w minutach