Tak narodził się „olkuski Diament”

Takiego miejsca w Olkuszu jeszcze nie było. W jednej z kamienic w centrum miasta mieści się jedno z najbardziej niesamowitych miejsc w Srebrnym Grodzie.

Salon DIAMOND HAIR & DAY SPA jest miejscem, które wyróżnia się niesamowitą klasą i stylem. Swoją ekskluzywnością nie odstrasza jednak z zewnątrz. Czujemy ją dopiero w środku. Już od początku swojego istnienia miejsce to wyznaczyło nowy standard obsługi klienta. Każdy z nas może poczuć się tutaj szczególnie i wyjątkowo. O tym jak cudownym jest to miejsce mogli się przekonać goście, którzy przybyli na otwarcie salonu DIAMOND HAIR & DAY SPA, które miało miejsce z początkiem października.

Przybyłych swoją obecnością zaszczycił sam Maciej Maniewski, designer sztuki fryzjerskiej i jeden z najbardziej cenionych w Polsce stylistów włosów, który objął salon swoją opieką. Markę Maniewski kojarzy wielu klientów z Krakowa i ze śląska. Znają jej jakość, wiedzą czego się mogą po niej spodziewać i z chęcią wracają do jego partnerskich salonów. – Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Chcemy pomagać partnerom i inwestorom, ponieważ wiemy, że każdym mieście kobiety chcą dobrze wyglądać. Dlatego właśnie tu jesteśmy – podkreśla stylista. Mottem salonów Maniewskiego jest „MODELOWANIE CIĘCIEM”. Co się pod nim kryje i czego mogą spodziewać się klientki? – Idea modelowania cięciem zrodziła się z jakości i dobrego fryzjerstwa – wyjaśnia opiekun salonu – Zasadą kreowania stylizacji jest precyzyjne strzyżenie, dzięki któremu możliwe jest kształtowanie, rzeźbienie i dopracowywanie fryzury oraz nadawanie jej najbardziej harmonijnej formy. Jeżeli włosy są dobrze ostrzyżone, cała stylizacja jest dobrze przemyślana, dopasowana do twarzy, struktury włosów, to włosy później świetnie układają się na co dzień. Tym samym podkreślamy piękno włosa. Jednak podstawą jest tutaj rzemiosło i dobry warsztat. Na to stawiamy – dodaje.

Przybyli goście podziwiali piękno salonu DIAMOND HAIR & DAY SPA. – Miejsce w którym jesteśmy jest fantastyczne. Liczę, że zabiegi będą na tak wysokim poziomie jak wystrój salonu. Uważam, że takiego miejsca brakowało w Olkuszu, a także w jego okolicach. Korzystałam z usług różnych salonów w Europie i mogę zapewnić, że są tej samej klasy i na tym samym poziomie co tutaj – relacjonowała Krystyna Babiuch. Niektóre z Pań skorzystały z zabiegów jeszcze przed oficjalnym otwarciem – Miałyśmy przyjemność skorzystać z masażu i zabiegów na twarz. Z wizyty jesteśmy bardzo zadowolone. Panie znajdą tu relaks, wypoczynek, świetne zabiegi – zapewniały Małgorzata Chłosta z córką Justyną. W trakcie przyjęcia mieliśmy okazję poznać pracowników salonu. – Martyna i Michał to bardzo zdolni, młodzi ludzie. Wasze włosy są w dobrych rękach – mówił o fryzjerach Maciej Maniewski. O nasze ciała i twarze dbać będą kosmetyczki Ania i Monika oraz fizjoterapeutka Ania.

Oficjalne otwarcie salonu uświetnił występ Ady Szulc – finalistki programu „X Factor”. Wprawiła ona przybyłych w zachwyt. – Dzisiejsze przyjęcie było świetne. Ada Szulc jest niesamowicie utalentowana, jeszcze lepiej śpiewa na żywo – podkreślała Krystyna Babiuch.

Czy Olkusz jest dobrym miejscem dla tak ekskluzywnego salonu? – Każde miejsce w Polsce jest dobrym na porządną i rzetelną usługę dla klienta – mówi Maniewski. – Zarówno wszyscy panowie, jak i panie zasługują na taką usługę w każdym mieście – zarówno w Warszawie, Krakowie, jak i Olkuszu – dodaje. Stylista podkreśla, że trafiają do niego najlepsi fryzjerzy. Osobiście dba o ich warsztat i wysyła ich na szkolenia.

Jeżeli oczekujecie więc czegoś więcej, chcecie pięknie wyglądać, mieć świetną, funkcjonalną fryzurę, zadbane ciało i szukacie dobrych fachowców – zapraszamy do DIAMOND HAIR & DAY SPA.