Flamboyage

Salon Diamond Hair & Day Spa wychodząc naprzeciw najnowszym trendom w koloryzacji wprowadził nowoczesną, pierwszą w Olkuszu i okolicy technikę koloryzacji Flamboyage.

Flamboyage to nowa, rewolucyjna usługa koloryzacji, która może uwydatnić naturalne kolory włosów. Metoda ta bazuje na prostocie i naturalności wizerunku. Dedykowana jest  współczesnym kobietom, które czerpią przyjemność z bycia wyjątkową i niepowtarzalną. Włosy rozświetlone są refleksami ton w ton, podkreślając ich naturalny ruch bez kontrastów kolorystycznych. Dzięki samoistnemu mieszaniu odcieni żywych i nasyconych można uzyskać  bogate refleksy na całej długości włosów. Technika ta bazuje na kreatywności wizerunku i zapewnia wyjątkowy efekt.

Flamboyage stosuje się do uwydatnienia refleksów, pracując na różnych sekcjach fryzury i korzystając z samoprzylepnych foliowych pasków Flamboyage Meche jako powierzchni roboczej. Pasma włosów pozostają unieruchomione co umożliwia szybką i niezwykle kreatywną koloryzację. Możliwość oddzielenia swobodnie dobranego pasma włosów jednym szybkim ruchem umożliwia tworzenie charakterystycznych szczegółów lub różnych odcieni koloru na całej długości włosów. Flamboyage Meche jest bardziej precyzyjną i dokładną techniką, niż koloryzacja ręczna. Pozwala wyzwolić pełną kreatywność, bez konieczności ograniczania własnej ekspresji tworzenia. Za pomocą kilku ruchów można stworzyć zupełnie nowe formy. Ta zaskakująca technika koloryzacji nadaje niezwykle bogate odcienie oraz wzbogaca teksturę włosów. Stanowi rewolucyjną koncepcję oraz przełom w metodach koloryzacji.

Koloryzację Flamboyage można wykonać w Salonie Diamond Hair & Day Spa w Olkuszu.