Bo każda z nas jest jak DIAMOND

Każda kobieta jest piękna i wyjątkowa jak diament. Czasem potrzebuje odpowiedniego szlifu, żeby stać się prawdziwym brylantem i lśnić. DIAMOND HAIR & DAY SPA to nowe miejsce w Olkuszu, gdzie Panie i Panowie z pomocą specjalistów zregenerują się, zyskają nowy wizerunek, na nowo odkryją piękno we własnym ciele i duszy.

– Chciałyśmy stworzyć nie tylko salon, gdzie będzie można skorzystać z usług stylisty fryzur, zabiegów kosmetycznych czy masażu. Zależało nam na tym, żeby Panie miały w swoim mieście takie miejsce, gdzie będą mogły kompleksowo skorzystać z bogatej oferty, zrelaksować się po tygodniu pracy zawodowej i absorbujących obowiązkach domowych, a przy tym poczuć się wyjątkowo. Każda z nas na to zasługuje – mówi Emilia Szczepara, założycielka salonu przy ulicy Króla Kazimierza Wielkiego 15 w Olkuszu.

DIAMOND HAIR & DAY SPA jest miejscem stworzonym przez kobiety dla kobiet. Dbałość o najmniejsze detale, wysublimowana elegancja, wyrazisty design mebli oraz wyposażenia powodują, że każda kobieta poczuje się tu dobrze. – To wyjątkowo piękne miejsce. Jestem pewna, że kobiety, które raz odwiedzą SPA, będą chciały do niego często wracać – powiedziała Ada Szulc, znana wokalistka, która swoim głosem oczarowała miliony telewidzów w Polsce. Jej recital był jedną z wielu niespodzianek, jakie przygotowano dla Gości biorących udział w oficjalnym otwarciu DIAMOND HAIR & DAY SPA.

Menu Day Spa, nowego olkuskiego salonu, jest przygotowane tak, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusty. A co nie mniej ważne, w rozsądnych cenach. DIAMOND HAIR & DAY SPA jest salonem partnerskim uznanego w Polsce fryzjera MACIEJA MANIEWSKIEGO. – Każda kobieta, bez względu na miejsce zamieszkania, potrzebuje mieć ładną fryzurę, która będzie praktyczna i niewymagająca. Włosy mają wyglądać bardzo dobrze nie tylko po wyjściu z salonu, ale codziennie. Jest to możliwe i uczymy fryzjerów z naszych salonów partnerskich, jak wykonać modelowanie przez cięcie, czyli fryzurę odpowiadającą światowym trendom, a jednocześnie praktyczną w pielęgnacji – tłumaczy stylista fryzur, Maciej Maniewski. Strefa fryzjerska to nie tylko cięcia, upięcia i modelowanie, ale również profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne dla włosów, o których warto pomyśleć po lecie, kiedy włosy narażone są na niekorzystne działanie słońca i wiatru.

DIAMOND HAIR & DAY SPA oferuje swoim Klientom bardzo wyszukane zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało. Terapia Dermalogica to profesjonalna terapia skóry, którą każdorazowo poprzedza analiza Face-Mapping. Pozwala to na bardzo precyzyjny dobór zabiegu dla konkretnego typu cery. Obok terapii nawilżających, regenerujących, odżywczych czy też spowalniających efekty upływu czasu, w ofercie salonu są również mikrodermobrazja, mezoterapia mikroigłowa, zabiegi z użyciem fal radiowych i wiele innych. W salonie wykonywane są również podstawowe zabiegi kosmetyczne, takie jak depilacja woskiem, manicure, pedicure czy make up.

Absolutną nowością w Olkuszu jest strefa Day SPA. W gustownie urządzonym gabinecie można bez reszty oddać się rytuałom przewidzianym dla Gości DIAMOND HAIR & DAY SPA. Chwila relaksu przy nastrojowej muzyce i aromatycznych świecach należy się każdemu, a z usług salonu można wybrać zabieg według własnych upodobań i potrzeb. Masaże klasyczne, relaksacyjne, termalny zabieg regenerujący, terapeutyczny masaż błotem morskim, masaż ujędrniający – to tylko niektóre z wielu propozycji olkuskiego Day SPA. Salon przewidział relaks dla dwojga, dlatego też masaże dla par są wykonywane w gabinecie dwuosobowym. Ważne, aby w swoim towarzystwie spędzić czas przyjemnie, odpocząć, a przy tym poczuć się wyjątkowo.