Komfort zadbanego ciała

Wyobraź sobie zabieg na ciało zaprojektowany specjalnie dla Ciebie! Niezależnie z jakim problemem skóry się zmagasz wyjątkowy system Termalnej Terapii Ciała zapewni, że Twoja skóra otrzyma to czego potrzebuje, a nawet więcej!

Termalna Terapia Ciała to innymi słowy doświadczenie SPA dla każdego, którego wyznacznikiem jest zdrowa skóra. Każdy zabieg z terapii Dermalogica na ciało zaczyna się od konsultacji i procedury Body Mapping, która daje obiektywny obraz zmian w funkcjonowaniu skóry i organizmu.

Zabiegi Termalnej Terapii Ciała to idealne rozwiązanie problemu suchej i szorstkiej skóry. Oczyszczają, wygładzają i stymulują odnowę komórkową. Łącząc detoksykujące i oczyszczające właściwości glinek z intensywnie nawilżającą mocą olejków esencjonalnych zapewniamy działanie terapeutyczne z oczyszczeniem skóry z toksyn. Imbir, biała herbata oraz sole z morza martwego zawarte w produktach poprawiają cyrkulację krwi, odżywiają, pielęgnują skórę przenosząc w świat odprężenia i relaksu. Wszystkie zabiegi zostały stworzone w myśl filozofii, że ładny wygląd jest wynikiem zdrowej skóry od czubka głowy aż do stóp.